Menu

Kim jestem?

Kasia Maciejak

Jestem podróżnikiem – entuzjastą i półetatowym poszukiwaczem przygód, z talentem do pakowania się w tarapaty i szczęściem do ludzi. Lubię patrzeć na świat szeroko otwartymi oczami. Z wypraw przywożę mnóstwo emocji i historie ludzi poznanych po drodze, o których lubię pisać (albo jeszcze bardziej – opowiadać).

Wierzę, że nie ma takiego problemu, na który nie pomoże dobra herbata i że każdy z nas ma w sobie odwagę, by marzyć. A potem te marzenia spełniać!

Niech więc ten blog zainspiruje Cię do Twojej kolejnej podróży, a potem pomoże ją przygotować. Zostań na chwilę, przybij piątkę i ruszaj w drogę, odkrywać własne historie!

A czemu tak właściwie jest super?

„Maciejak! Jeszcze raz usłyszę jak chichoczesz, że coś jest super, to dostaniesz po łbie” – słyszę w pracy zza sąsiedniego biurka i nie muszę się obracać, żeby widzieć, jak koleżanka przewraca oczami. Wiecie, przez jakiś czas nawet zastanawiałam się nad próbami opanowania ekscytacji życiem.

„Dobra – mówiłam sobie wtedy –  trzeba dorosnąć”. Ale jeszcze zanim dochodziłam do końca zdania wiedziałam już, że… to się nigdy tak naprawdę nie wydarzy. W pewnym momencie przestałam więc się oszukiwać i przyznałam sama przed sobą, że tak!

Jest super. I niech tak zostanie 🙂